REVIEW TOP SELLER GM1204PQV1-8A(F) 4cm 4028 40*40*28mm 1U 2U Server Fan DC 12V 2.8W 0.24A 9200RPM 3 Wire Blower Cooli
Review GM1204PQV1-8A(F) 4cm 4028 40*40*28mm 1U 2U Server Fan DC 12V 2.8W 0.24A 9200RPM 3 Wire Blower Cooli
Discount : 25% valid until this month
GM1204PQV1-8A(F) 4cm 4028 40*40*28mm 1U 2U Server Fan DC 12V 2.8W 0.24A 9200RPM 3 Wire Blower Cooli